KLUB KSIĄZKI MILITARIA powstał w 2000 roku na wyraźne życzenie naszych czytelników. W chwili obecnej Klub liczy ok. 20000 stałych odbiorców. Trzy razy w roku (w lutym, czerwcu i wrześniu) otrzymują oni bezpłatnie kolejny numer katalogu. W każdym katalogu Klubu Militaria znajduje się ok. 120 pozycji książkowych i multimedialnych, wybieranych na podstawie ocen rynkowych. Wśród wydawnictw, które najczęściej zamieszczają swoją ofertę znajdują się m.in.: Dom Wydawniczy Bellona, Amber, Rytm, CB Andrzej Zasieczny, PWN.
Zadaniem Klubu jest popularyzowanie historii i wiedzy obronnej. Każdy katalog zawiera od 40 - 50 nowości, oferty specjalne, książki oferowane z dużym rabatem, konkursy (lista nagrodzonych opublikowana jest zawsze na drugiej stronie kolejnego numeru katalogu). Dodatkowo każdy kto zakupi proponowane pozycje na kwotę podaną w katalogu, otrzyma atrakcyjny upominek książkowy.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Klubu Książki Militaria i otrzymywaniem bezpłatnego katalogu Klubu, prosimy o kontakt: e-mail: handel@bellona.pl, telefonicznie: (22) 652-27-01 lub listownie pod adres Wydawnictwa z dopiskiem "Handel".

+++

Oficyny Wydawnicze zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Promocji i Reklamy DW Bellona - Waldemarem Michalskim, e-mail: waldemar.michalski@bellona.pl tel./fax: (22) 620-49-72 lub listownie pod adres
Klub Militaria
Dom Wydawniczy Bellona
ul. Grzybowska 77
00-844 Warszawa